Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
trakyapaslanmaznet@gmail.com 0551 394 76 84
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • bayrak direği 24

bayrak direği 24

1.00

Esenler Bayrak Direği

Esenler bayrak direği üreten firmamız aynı zamanda bayrak direği sektöründe de imalatımız bulunur. Yıllardır Atatürk büstü ve Kaidesi, Bayrak Direği, Paslanmaz Korkuluk, Cam Korkuluk, Abdesthane Oturağı gibi ürünlerde firmamız bu sektörlerin lideri konumundadır.

Esenler Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direği üreten firmamız ürettiği ürünlerde de uygun fiyat kaliteli ürün fikrini benimsemiştir. Ürettiğimiz büstler hem kaliteli hem de piyasada ki en uygun fiyatlarıdır.

Esenler bayrak direği fiyatları ve özellikleri ;

Bayrak direği almadan öncelikle bilmeniz gereken bazı noktalar vardır; bayrak direkleri iki temel ham maddeden üretilir. Bunlar galvaniz ve 304 kalite paslanmaz çelik dediğimiz maddelerdir. 304 kalite paslanmaz dışarıdan görüntüsü daha şık ve parlaktır. Dolayısıyla daha hoş bir görünümdedir. Görüntü anlamında daha şık olması gereken mekânlar da; örneğin resmi kurumlarda, holdinglerde, okullarda ve belediyelerde paslanmaz ürünün kullanılması daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Galvaniz bayrak direğinin ise maddesel olarak daha soluk bir görüntüsü vardır. Ekonomik anlamda fiyat anlamında paslanmaz dan daha az maliyetlidir. Bu sebeple büyük metrajlı bayrak direklerinde paslanmaz dan daha ekonomik olduğu için tercih edilebilir. Her iki bayrak direği çeşidinde de sonsuz tepe döner ve içten halat sistemi vardır.

Galvaniz ve paslanmaz maddelerinin bileşimlerinde şunlar vardır: Paslanmaz bayrak direğinin bileşimi krom ve nikelden oluşur. Galvaniz bayrak direkleri ise ST37 kalitede sacın daldırma galvaniz kaplamasından imal edilir. Galvaniz bayrak direği de paslanmaz bayrak direği de paslanmaz özelliktedir. Kullanış özelliğine göre ise: İçten halatlı ve dıştan halatlı olmak üzere hazırlanabilir.

Esenler Bayrak Direği İmalatı

Esenler bayrak direği imalatı farklı modelleri vardır. Bayrak direkleri  okullarda, iş yerlerinde, devlet kurumlarında, kullanılmaktadır.

Benzer Ürünler

Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 12
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 12
Paslanmaz Korkuluk - 6
Paslanmaz Korkuluk - 6
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 19
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 19
Paslanmaz Cam Korkuluk - 9
Paslanmaz Cam Korkuluk - 9

Diğer Ürünler

Paslanmaz Korkuluk - 25
Paslanmaz Korkuluk - 25
Paslanmaz Saçak
Paslanmaz Saçak
Paslanmaz Cam Korkuluk - 2
Paslanmaz Cam Korkuluk - 2
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 16
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 16