Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
trakyapaslanmaznet@gmail.com 0551 394 76 84
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • Paslanmaz kanopi 23

Paslanmaz kanopi 23

1.00

Cam Sundurma & Saçak

 

Kapı Üstü Cam Sundurma Sistemleri; teknik olarak paslanmaz, çelik, alüminyum ya da demir konsül taşıyıcılı olabilir. Modern üretim tesislerimizde size özel şekilde imal edilir. Cam Sundurma Sistemin de camlar temperli ve lamine camlı olarak üretilir bu sayede iki kat daha güvenli olur. Eğer cam şiddetli bir darbeye maruz kalır ve kırılırsa asla yere düşmez ve olduğu yerde asılı kalır.

Firmamızın üretimlerini yaptığı cam saçak, paslanmaz Kanopi, cam parapet cam sundurmalar özellik olarak hazırda bulan malzemeler değil tamamen firmamızın ar-ge çalışmaları ve cam saçak detaylarına göre uygulama yapılacak binanın karakteristik Özelliğine uygun olarak tasarlanmaktadır. Cam Sundurma konsol açıklıkları uzama mesafelerimiz 5 metre ye kadar gelebilmektedir.

Paslanmaz Camlı Markiz Sundurmalar özellikle AVM’ lerde, İş merkezlerinde, Hastanelerde ve prestijli binaların ana girişlerinde uygulanmaktadır,

Bu yapılarda ağırlık olarak kullandığımız malzemeler paslanmaz çelik yada boyalı siyah saç, paslanmaz çelik veya boyalı NPU vb profiller kullanılmaktadır.

Kullanılan aksesuar malzemeler çoğunlukta 304 kalite paslanmazdır. Paslanmaz çelik halatlarla gerdirme yapılmaktadır.

Paslanmaz lazer kesimli olarak üretilen sistem istenilen modelde ve kalınlıkta yapılabilmektedir. Projelerinize uygun Camlı kanopi sundurma sistemlerinin statik hesapları yapılarak kullanılacak malzeme ve cam kalınlıkları hesaplanarak üretim yapılmaktadır.

Benzer Ürünler

paslanmaz radyatör 2
paslanmaz radyatör 2
Paslanmaz Kapı - 21
Paslanmaz Kapı - 21
Paslanmaz Korkuluk
Paslanmaz Korkuluk
Paslanmaz Kapı - 12
Paslanmaz Kapı - 12

Diğer Ürünler

Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 4
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 4
Paslanmaz Cam Korkuluk - 38
Paslanmaz Cam Korkuluk - 38
Şadırvan Oturağı Fiyatı - 6
Şadırvan Oturağı Fiyatı - 6
Paslanmaz Saçak - 16
Paslanmaz Saçak - 16