Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
trakyapaslanmaznet@gmail.com 0551 394 76 84
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • cam kanopi 31

cam kanopi 31

1.00

Cam Saçaklar

Cam saçaklar; dış kapıların üzerine, pencerelerin üzerine, dış mekanların üzerine ve büyük yapıların giriş kısımlarına yağış ve güneşten korunmak amaçlı yapılmaktadır. Hem şık hem de kullanışlı oluşuyla çok sık tercih edilmektedir.

Cam Saçak İşlemleri

Tasarım ve üretim aşaması detaylı çalışmalar ile firmamız tarafından gerçekleştirilen cam saçak sistemleri, tercihlerinize ve uygulama yapılacak olan binanızın uygunluk durumuna göre özel olarak üretilmektedir. İnox malzeme ve çelik konstrüksiyon seçenekleri ile kullanımınıza sunulacak ürünlerimiz şık tasarımlarıyla da binanıza güzellik katacak.

Ayrıca bu malzeme sayesinde kötü hava koşullarında binanın girişi yağmur, kar gibi hava olaylarının etkisi binanızın girişini koruyacaktır. Böylece kapalı alanlarda sigara içmenin yasak olduğu iş yeri gibi binalarda kapının önünde sigara içmeye çıkanlar da yağmur gibi olumsuz hava koşullarlından etkilenmeyecektir.

Cam saçaklar Materyalleri

Ürün kaliteli materyallerle üretildiği için oldukça sağlam yapıdadır ve altında dururken asla endişelenmeniz gerekmez. Bu gibi cam saçaklar beton, tente ve buna benzer ürünlere oranla daha şık göründüğü gibi temizliği daha kolaydır. Aynı zamanda güçlendirilmiş cam kullandığımız ürünlerimizde camın kırılması gibi bir durumla karşılaşmanız da oldukça güç gözüküyor. Kurulum işlerini yapan ekibimiz oldukça profesyonel ustalardan oluşur ve çok hızlı ve sağlam bir şekilde monte edilir. Firmamızın sitesine girdiğinizde pek çok farklı model seçeneğini de sizlere sunduğumuzu göreceksiniz. Bu sayede binanızın dış görünümüne uyum sağlayabilecek modeli kolaylıkla seçebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Statik hesapları eksiksiz yapılan cam saçaklarda yağış faktörleri de göz önünde bulundurularak her türlü risk sıfıra indirilmiştir. Aynı zamanda özel olarak üretilen bazı modellerimizde cam saçağın üzerine çıkılarak rahatlıkla temizliği yapılabilmektedir. İstediğiniz özelliklere sahip ürünü edinebilmek için yalnızca talep etmeniz yeterli.

Kullanılmakta olan lamine cam ile birlikte kırılma durumu söz konusu olduğunda camın parçaları yerinde tutularak yaralanmaların ve saçak altında oluşabilecek maddi hasarların da önüne geçilmektedir. Böylece her ihtimal göz önüne alınarak tam anlamıyla bir güvenlik sağlanmış olur.

Firmamız yıllardır süren çalışmalarıyla kalitesini ispatlamış köklü bir firmadır. Sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi edinme imkanı da bulabilirsiniz.

Firmamızın üretimlerini yaptığı cam saçak , paslanmaz kanopi , cam parapet cam kanopiler özellik olarak hazırda bulan malzemeler değil tamamen firmamızın arge çalışmaları ve cam saçak detay larına göre uygulama yapılacak binanın karekterist özellğine göre tasarlanmaktadır. Cam Sundurma konsol açıklıkları uzama mesafelerimiz 5 mt e kadar gelebilmektedir.

Cam kanopi , Cam Saçak taşıyıcı yapı malzemeleri genellikle binaya uygun tasarlanmış inox malzemelerden üretilmekle beraber,müşterilerimizin bütçeleri binanın konumu ve özellekleri dikkate alınarak bazen celik konstruksiyon olur

Mevcut çelik yapılara avm girişlerine plazalara da uygulanabilmektedir.

Bazı özel üretim cam kanopilerimizin statik hesapları yapılarak üzerinde temizlik için çıkılabilmektedir.

Bu çok büyük cam kanopiler otel girişlerinde, Cam Sundurma alışveriş merkezi girişlerinde, hastane girişlerinde, Paslanmaz Cam Kanopi garaj üstü kapmalarında uygulanmaktadır.

Tüm cam kanopi sistemlerimiz firmamız tarafından üretilir ve en iyi işçilik ile yerine monte edilirler.

Kar yükü , rüzgar yükü hesapları yapılarak uygulan SUNDURMA-SAÇAK-MARKİZ-KANOPİ ler son derece güvenli malzemelerdir.

Kanopi altından insanları geçeceği ve insanları üstten gelebilecek etkilerden korumak için ihtiyaç duyulan bir sistemdir.

Otel girişlerinde müşterileri, kamusal yapılarda havaalanı vb.) kullanıcıları dış hava şartlarından koruyan mimari elemandır.
İngilizcede “canopy” olarak geçip, Türkçe ye kanopi olarak çevrilmiştir.

Fakat halk arasında saçak olarak gecen mimari elemandır.

Avm , plaza villalarda yapıların estetiği ve prestij içinde kullanılır.

Uzay çatı sistem kanopi ,saçak yapılabilmektedir.

Çelik konstruksiyon sistem kanopi ,saçak lar inoks saçaklara göre daha uygun maliyetlidir.

Cam olarak 5+5 lamine +temper+delik+ rodajlı camlar 6+6 lamine +temper+delik+ rodajlı camlar

8+8 lamine +temper+delik+ rodajlı camlar 6+8 lamine +temper+delik+ rodajlı camlar

5+8 lamine +temper+delik+ rodajlı camlar 10+10 lamine +temper+delik+ rodajlı camlar

Kalınlığında camlar seçilebilir.

Cam renkleri müşterilerin talepleri dikkate alınarak Yeşil, füme, bronz ve mavi renkleri mevcuttur.

Benzer Ürünler

Paslanmaz Saçak - 9
Paslanmaz Saçak - 9
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 19
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 19
Abdesthane Oturağı Fiyatları  - 21
Abdesthane Oturağı Fiyatları - 21
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 3
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 3

Diğer Ürünler

Abdesthane Oturak - 4
Abdesthane Oturak - 4
bayrak direği 6
bayrak direği 6
Şadırvan Oturakları - 16
Şadırvan Oturakları - 16
Paslanmaz Korkuluk - 17
Paslanmaz Korkuluk - 17