trakyapaslanmaznet@gmail.com 05347994433

PASLANMAZ CAM KORKULUK

Paslanmaz Cam Korkuluk
Günümüzden her sektörde güvenlik çitasının son derece yükseldiği dönemde korkuluk sektöründe paslanmaz tutuna bileceğimiz en güçlü dallardan biri oldu. İnsanlar olduğundan yaşayacağımız kaza risklerini de minimum indirmemiz gerekmektedir. Bu hem kendi yaşam kalitemiz için gereklidir .Yerleşim ve yaşam alanları için güvenlik anlayışları arasında birçok modeller ve ürün vardır. Bunların içinde  hem çeşidimize çeşit  katacak hem de güvenliğimizi sağlayacak ürünlerin başında en çok tercih edilen  “Paslanmaz cam Korkuluk” modelleri yer alır. Trpaslanmaz’ın  imalat makineleriyle sıkıntısız bir üretim aşamasına sahip olan bu korkuluklar, hem iç hem de dış mekanlar için kullanılmaktadır.


Paslanmaz cam  korkuluk Kullanılacağı mekan ve alanlara  göre uygun  paslanmaz ve cam malzemenin seçimlerine  önem gösterilmeli. Aksi durumda, kullanılan üründe korozyon ve paslanma gibi etkilerin görülmesi kaçınılmaz olacaktır. Örneğin; Deniz kenarı, balkon, havuz kenarı, yat, gemi gibi yerlerde uygun olup olmadığına ve ürün garantisine  dikkat edilmelidir.


Paslanmaz cam korkuluklar müşterinin isteğine göre cam rengi cam kalınlığı 4+4 den 12+12 kadar değişebilir. Paslanmaz cam korkuluklar cam rengi müşterinin isteği renk yapabiliriz. Camların üzerine müşterilerimiz isterse kendi reklamını da yapıştırabilirler.


Paslanmaz Cam Korkuluk Uygulaması Nasıl Yapılır ?
Montaj yapılacak alanın özelliklerine göre özel olarak tasarlanabilen korkuluk modelleri, standart ölçülere de sabit modeller bulunmaktadır. Mimariye uygunluk sağlayabilecek şekilde dizayn edilebilen modeller, malzemeye ve özelliklerine göre de fiyatlandırılır. Bu sebepler net bir fiyat söylemek paslanmaz korkuluk modelleri için çok zordur.


Alanın özelliklerine göre tasarlanabilecek bu modeller, mimar ve uzman bilgisi ve tecrübesiyle belirlenmelidir. Trpaslanmaz’ın tecrübe , bilgi birikimine ve  güvenilir usta ekibiyle sizlere projenin aşamasından sonuna kadar takip sorunsuz bir hizmet sağlayabileceğini belirtmek isteriz.

Nerelerde Kullanılır
Paslanmaz korkuluk gelişen dünyamızda her şeyin daha kaliteli ve daha ileri gittiği dönemde kullanımı kolay görseli son derece güzel hiç bir şekilde bakım istemeyen seneler sonra bile ilk günkü sağlamlığından ve görünüşünden hiç bir şey kaybetmez pas yapmaz, boya istemez malzemenin kendisi paslanmaz çelik olduğundan dolayıdır.


Paslanmaz korkuluk günümüzde alışveriş merkezlerinde  spor salonlarında, pastanelerde, havuz kenarlarında ,otellerde yeni binalarda insanların nezih bir oturum alanlarında teknelerde, gemilerde deniz kenarlarında aklınıza gelebilecek tüm mekanlarda iç ve dış taraflarında sağlamlık ve görünüşünden dolayı tercih edilmektedir.


Özellikleri
Paslanmaz çelik korkuluklar boya  gerekmeyen  görüntüsü  sayesinde uzun yıllar ilk gün ki gibi görüntüsü değişmez. buda haliyle her yıl boya masrafından kaçınmış olursunuz Paslanmaz korkuluklar pas ,kir, deforme, olmaz  ve çok kolay temizlenir. Uzun ömürlüdür daimî kullanabilirsiniz. Paslanmaz korkulukları sıcak ve soğuk havalarda etkilenmez ve genleşme yapmaz gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Darbeye, çizilmeye dayanıklı ve sağlam malzemelerdir.


Modelleri
Paslanmaz korkuluk modelleri seçeneği en  çok olan paslanmaz çelik firması olarak istediğiniz mimarlarımız sizin için model ve çizim yapmaktadır. Ayrıca dilerseniz önceden modellemesi yapılmış olan  korkuluk modellerimizden  dilediğiniz ölçü ve boyutlarda üretim yapabiliriz. Sitemizden görebilirsiniz yada iletişim kısmından yardım alabilirsiniz.


Örnek paslanmaz cam korkuluk modeli:
Dikmeler: 32 veya 38 mm paslanmaz boru
Dikme Rozet: 32 mm pres rozet
Cam Tutucu: oval paslanmaz 
Cam: 4 + 4= 8 mm lamine şeffaf cam
Üst Küpeştesi: 51 mm paslanmaz boru
Ankraj: 55×5 mm demir boyalı filanş
Köşe Dönüşler: 51 mm patent dirsek


Fiyatları
Paslanmaz korkuluk model ve çeşide göre değişir. Paslanmaz korkulukta mtül hesabından çıkar korkuluk modellerinde çeşit olduğu kadar da fiyatları da aynı şekilde değişmektedir. Camlar ise mtül olarak hesaplanmaktadır. Modele göre en uygun fiyat seçenekleri ile fiyat vermekteyiz paslanmaz fiyatları dolara endeksli olduğundan kolayı dolarla birlikte değişkenlik gösterir.

WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın