trakyapaslanmaznet@gmail.com 05347994433
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • Paslanmaz Saçak - 3

Paslanmaz Saçak - 3

Sundurmaların Genel ve Teknik Özellikleri

Osmanlı, Selçuklu, Lale, modern, çakıl taşı, paslanmaz ve garaj kapatma model seçenekleri ile istediğiniz şık ve zarif

sundurma seçeneklerini bir araya getiren firmamız, UV ışınlarını tam anlamı ile durduran özel tasarımlarla çözüm üretmektedir.

Kış ve yaz aylarında sorunsuz bir şekilde kullanılabilen sundurma fiyatları kategorisindeki bu seçenekler, neme karşı oldukça dayanıklıdır.

Bakım gerektirmeyen ve hızlı bir şekilde kurulan bu ürün seçenekleri, yan kısımlarındaki özel desenleriyle göz alıcı özelliklere sahiptir.

Yağmur, kar ve güneş ışınları, kapı ve pencere kategorisinde bir çok problemi beraberinde getirebilir. Balkonunuza yağmur giriyorsa, kaliteli

sundurmalarla yağmuru kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Ustalık ve kaliteli malzeme kategorisinde farklı özelliklere sahip olan bu sundurma seçenekleri,

birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip ürünlerdir. Balkon, kapı ve pencere gibi yerlerin, güneş ve yağmurdan korunması için, kolay montajlanan

sundurmaların tercih edilmesi gerekir. Kapıların yapısal özelliklerine göre tasarlanan bir çok model, görsel olarak oldukça etkileyici özelliklere sahiptir.

Paslanmaz Sundurma Modelleri

Paslanmaz sundurma çeşitlerinin en bilinen modelleri içerisinde spider askı sundurmalar yer almaktadır. 5 yıl garanti kapsamında satışa çıkarılan bu modeller son derece dayanıklı olmaları ile bilinmektedir. Bakım gerektirmemesi ve bulunulan noktayı çok daha estetik bir noktaya taşıması da tercih sebebidir.

Paslanmaz Sundurmada Kullanılan Malzemeler

Paslanmaz kapı önü sundurma sistemlerinde 304 yada 316 paslanmaz ana mataryel kullanılmaktadır. Bu malzemenin parlak görünmesi için sulu zımpara ve polisaj teknikleri uygulanmaktadır.Üst kapatma malzemesi olarak 5+5 laminasyonlu  temperli cam kullanılmaktadır.

Benzer Ürünler

bayrak direği 4
bayrak direği 4
Paslanmaz Korkuluk - 32
Paslanmaz Korkuluk - 32
Paslanmaz Kapı - 16
Paslanmaz Kapı - 16
Paslanmaz Korkuluk - 29
Paslanmaz Korkuluk - 29

Diğer Ürünler

Şadırvan Oturağı - 20
Şadırvan Oturağı - 20
Şadırvan Oturağı Ankara - 7
Şadırvan Oturağı Ankara - 7
Paslanmaz Cam Korkuluk - 30
Paslanmaz Cam Korkuluk - 30
bayrak direği 9
bayrak direği 9