trakyapaslanmaznet@gmail.com 05347994433
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • Paslanmaz Bariyer - 2

Paslanmaz Bariyer - 2

1.00

Paslanmaz Bariyerler

Sağlam yapısıyla her mimarinin ihtiyacı olan paslanmaz bariyerler, uzun ömrü sayesinde tercih edildiği noktada güvenle kullanılabilir. Müşteri talepleri ve yer keşfi sonrasında en uygun ölçülerde ve ebatlarda üretilen bu bariyerler, hem tasarımınıza olabilen en iyi şıklığı katacaktır hem de ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Trakya paslanmaz’ın son teknolojik imalat parkurlarında üretilen paslanmaz bariyerler, kalifiye personel işçiliğinde kaliteli ve uygun fiyatla sizlerin isteklerine cevap verecektir.

Paslanmaz bariyerlerin nasıl ortaya çıktığına ve nerelerde kullanıldığına geldiğimizdeyse bu bariyerin aslında “Ballardo bariyeri” olarak da bilindiğini görürüz. İlk olarak 1950’li yıllarda ABD’deki New Jersey eyaletindeki Stevens Teknoloji Enstitüsü’nün trafiği ayırmak amacıyla böyle bir tasarıma ihtiyaç duyduğunu görürüz. Paslanmaz bariyerin tasarımı da, bu ihtiyaçtan dolayıdır ki, olası bir kazada karşılaşılabilecek hasarı en aza indirmek ve kaza yapan aracın diğer şeride geçmesini önleyecek şekilde yapılmıştır. Daha sonra bu uygulama ilk kez 1959 yılında işlevselliğe başlamıştır.

Paslanmaz bariyerler yukarıda da değindiğimiz gibi müşteri taleplerinden ve yerin keşfinden sonra kullanım alanına özel olarak üretilir ve çelik boru; paslanmaya, çürümeye karşı kaplanarak elektrostatik toz boya işlemi görür. Bu bariyerlerin ayrıca ankrajlı ve çelik dübelli çeşitleri de bulunur.

Gelelim bahsi geçen paslanmaz bariyerlerin kullanım alanlarına; Garaj Bariyerleri, Otopark Bariyerleri, Alışveriş Merkezi Bariyerleri olarak çeşitlenen bariyerler isteğe ve yapılacak alanın durumuna göre özel imalat olarak da üretilebilir. Kaliteli, uygun ve doğru bir kullanım ürünü için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Paslanmaz Bariyer nerelerde kullanılır.

 Ballardo bariyeri olarak da bilinen paslanmaz çelik bariyer ve duba kullanımı 1950`li yıllarda ABD`deki New Jersey eyaletindeki Stevens Teknoloji Enstitüsü tarafından  trafiği ayırmak üzere tasarlamıştır. Uygulama ilk kez 1959 yılında başlatılmıştır. Özel bariyer paslanmaz çelik yerden 81 cm (32 inç) yüksektedir, çelik iskeleti olan paslanmaz borudan imal edilir.

 Bariyerler üzerilerindeki çıkıntılar sayesinde geçmelşi olarak birbirleriyle bağlantılı olacak şekilde de kullanılabilir. Paslanmaz bariyerin tasarımı, olası bir kazada hasara en aza indirmek ve kaza yapan aracın diğer şeride geçmesini öneleyecek şekilde yapılmıştır. Bariyerlerin eğimleri ve çeşitli açılarının değiştirilmiş türleri de mevcuttur. Kanada`daki ilk örnekler 107 cm (42 inç) yüksekliğinde yapılmıştır. Özellikle vasıta trafiğini yoğun olduğu yollarda özellikle güçlendirilmiş bariyerler kullanılmaktadır. 

paslanmaz duba - paslanmaz bariyer - paslanmaz delinatör paslanmaz sınır elemanı - paslanmaz çelik duba

paslanmaz duba istanbul - paslanmaz bariyer istanbul - paslanmaz bariyer fiyatı paslanmaz duba fiyatı

Benzer Ürünler

bayrak direği 16
bayrak direği 16
Şadırvan Oturakları - 15
Şadırvan Oturakları - 15
bayrak direği 24
bayrak direği 24
Paslanmaz Cam Korkuluk - 38
Paslanmaz Cam Korkuluk - 38

Diğer Ürünler

Paslanmaz Korkuluk - 21
Paslanmaz Korkuluk - 21
Şadırvan Oturağı - 13
Şadırvan Oturağı - 13
Paslanmaz Kapı - 18
Paslanmaz Kapı - 18
cam sundurma 24
cam sundurma 24