trakyapaslanmaznet@gmail.com 05347994433
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • Paslanmaz Saçak -21

Paslanmaz Saçak -21

1.00

Paslanmaz Kanopi

Paslanmaz kanopi ya da diğer adı ile paslanmaz saçak başta bina girişleri olmak üzere, alışveriş merkezleri girişleri, metro ve yer altı ulaşım girişleri, fabrika, güvenlik noktası girişleri, benzin istasyonları gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Son teknoloji lazer kesimlerle paslanmaz kanopiler de her projeye özel model ve tasarımlar elde edilmektedir.

Paslanmaz saçaklar, paslanmaz cam saçak ya da paslanmaz çelik saçak olarak üretilmektedir. Paslanmaz çelik kanopi üretiminde Türkiye’nin en iyi kurumlarından biri olan Trakya Paslanmaz olarak yurt içi ve yurt dışında birçok kanopi sistemleri projesine imza atmış bulunmaktayız.

 Kullanılan alana modern ve şık bir görünüm kazandıran kanopiler, kurumumuz bünyesinde en son teknoloji ile yüksek kalite standartları ile üretilmekte ve şekillendirilmektedir. Üstelik yerinde kanopi montajı hizmeti ile müşterilerimize tam donanımlı hizmet vermekteyiz.  

 Paslanmaz kanopi sistemleri ile sizde projelerinde fazlası ile dikkat çekebilirsiniz. Üstelik paslanmaz kanopiler sayesinde kullanılan alanda toz, yağmur, güneş etkilerini de minimuma indirirsiniz. özellikle iş merkezleri,oteller,alış veriş merkezleri,hastaneler gibi prestijli binaların ana girişlerine uyguladığımız yapılardır.


Bu yapıların konstrüksiyonunda ağırlıklı kullandığımız malzemeler paslanmaz çelik yada boyalı siyah ferfore sac,paslanmaz çelik yada elektrostatik boyalı boru , e.boyalı NPU vb. profiller dir.
 
Aksesuarlarında çoğunlukla 303 kalite paslanmaz çelik kullanmaktayız.Konstrüksiyonu paslanmaz çelik halatlarla askıya aldığımız gibi gerektiğinde gizli ankrajlama sistemide kullanmaktayız.
 
Canopy de üst kapama ağırlıklı olarak renkli camı tercih etmekteyiz. İmalatımızı mimarınızın istekleri doğrultusunda yapmak tercihimizdir.
 

Benzer Ürünler

Paslanmaz Kapı - 25
Paslanmaz Kapı - 25
Paslanmaz Korkuluk - 19
Paslanmaz Korkuluk - 19
Paslanmaz Korkuluk - 24
Paslanmaz Korkuluk - 24
Paslanmaz Saçak - 12
Paslanmaz Saçak - 12

Diğer Ürünler

Paslanmaz Kapı - 9
Paslanmaz Kapı - 9
Paslanmaz Saçak - 13
Paslanmaz Saçak - 13
Paslanmaz Kapı - 6
Paslanmaz Kapı - 6
Paslanmaz Bariyer
Paslanmaz Bariyer