trakyapaslanmaznet@gmail.com 05347994433
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • cam sundurma 25

cam sundurma 25

Hazır Cam Sundurma, herhangi bir geçidin dışarıya bakan tarafına uygulanan ufak bir çatı sistemidir. Uygulandıkları alanı yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarına karşı korumak için uygulanmaktadır.

Sundurmalarda model ve renk bakımından çok seçenek olduğu için dekoratif bir sistemdir. Bu sayede uygulandıkları alanı zenginleştirir, dekorasyonuna renk katar. Günümüzde oldukça fazla talep gören sundurmalar genellikler cam sundurma, polikarbon sundurma polikarbon sundurma ve solid sundurma olarak tercih edilmektedir.

Cam Sundurma, genellikle kapı önleri için tercih edilen cam sundurmalar sağlamlığı, ısıya ve kimyasala karşı dirençli olması ile ön plandadır. Cam sundurmalarda güvenlik ve sağlamlığı için lamine cam ve temperli cam tavsiye edilmektedir.

Hazır Cam Sundurma Fiyatları

Teknik olarak paslanmaz, çelik, alüminyum ya da demir konsül taşıyıcılı olabilir. Modern üretim tesislerimizde sizin isteğinize özel şekilde imal edilir. Cam Sundurma Sistemin de camlar temperli ve lamine camlı olarak üretilir bu sayede iki kat daha güvenli olur.
Sundurmalarda model ve renk bakımından çok seçenek olduğu için dekoratif bir sistemdir. Bu sayede uygulandıkları alanı zenginleştirir ve ortama renk katarlar.

Benzer Ürünler

Paslanmaz Saçak - 17
Paslanmaz Saçak - 17
bayrak direği 8
bayrak direği 8
paslanmaz duba 13
paslanmaz duba 13
paslanmaz kanopi 28
paslanmaz kanopi 28

Diğer Ürünler

Şadırvan Oturağı Fiyatı - 6
Şadırvan Oturağı Fiyatı - 6
Şadırvan Oturakları - 15
Şadırvan Oturakları - 15
Paslanmaz Korkuluk-2
Paslanmaz Korkuluk-2
Paslanmaz Korkuluk - 14
Paslanmaz Korkuluk - 14