trakyapaslanmaznet@gmail.com 05347994433
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • paslanmaz kanopi 28

paslanmaz kanopi 28

1.00

Cam kanopilerde kullanılan lamine camların özellikleri şöyledir.

Lamine cam renkli veya renksiz özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla iki veya daha fazla cam plakanın ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile üretilir. Kırılma halinde parçaları yerinde tutarak yaralanma risklerini azaltır. Bu özelliği nedeniyle lamine güvenlik camı olarak kabul edilir. Lamine cam, bir taraftan diğer tarafa istenmeyen geçişleri önlemesi veya geciktirmesi açısından da doğru bir seçimdir. Laminasyon eğimli veya başüstü camlamaların iç camları için standart ve tipik bir çözümdür.

Lamine, yalıtım camı üniteleri (ISICAM®), renksiz, harmandan renkli, kaplamalı ve ısıl işlemli camlarla birlikte oluşturulabilir. Lamine cam, düşük UV geçirgenliği ile eşyaların doğal renklerinin daha uzun süre korunması ve gürültü kontrolü açılarından da yararlıdır.

Standart Lamine üretimi 0,38 mm kalınlıklı renksiz PVB ile yapılmaktadır. Ayrıca 0.76, 1.14, veya 1.52 mm kalınlıklı yapılabilir. Laminasyonda kullanılan cam/camlar temperli ise 1,52 mm kalınlıklı PVB kullanılmaktadır.
Özel İmalat olarak villa binaların,mağazaların girişlerinde Işık geçirmesi ve Mimari görüntü almak için cam kanopi SUNDURMA-SAÇAK-MARKİZ-KANOPİ uygulanmaktadır.

SUNDURMA-SAÇAK-MARKİZ-KANOPİ taşıyıcı sistemleri özel Lazerli plazma kesimle oluşturulan ana makaslar, hazırlanarak, taşıyıcı bileşenleri oluşturulur.

Villa , Kapı girişlerinde, çatılarda Paslanmaz Malzemeden kullanılan kanopi modelleri sizlerin beğeni ve istekleriniz doğrultusunda imalata geçilir .

Tasarım ve mimari açıdan son yıllarda şirketlerin tercih odağı olmuştur.

Paslanmaz Malzemeden, SUNDURMA-SAÇAK-MARKİZ-KANOPİ

Cam Sundurma Yağmur veya güneşten korunmak için bir kapı üstüne ya da duvar önüne yapılmaktadır.

Benzer Ürünler

Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 20
Paslanmaz Halatlı Korkuluk - 20
Paslanmaz Kapı - 15
Paslanmaz Kapı - 15
Paslanmaz Korkuluk - 17
Paslanmaz Korkuluk - 17
cam sundurma 35
cam sundurma 35

Diğer Ürünler

Şadırvan Oturağı - 10
Şadırvan Oturağı - 10
Paslanmaz Kapı - 22
Paslanmaz Kapı - 22
Paslanmaz Kapı - 14
Paslanmaz Kapı - 14
Paslanmaz Kapı - 16
Paslanmaz Kapı - 16