trakyapaslanmaznet@gmail.com 05347994433
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • Şadırvan Oturağı - 20

Şadırvan Oturağı - 20

Şadırvan Oturağı Şadırvan Oturakları ,Şadırvan Ayaklığı Cami Şadırvan Oturağı Cami Şadırvan Oturakları ,Şadırvan Oturağı Fiyatı

Şadırvan Oturağı Ankara , Şadırvan Oturağı İstanbul Abdesthane Oturağı Fiyatları Abdesthane Oturak , Şadırvan Oturak 

Cami Şadırvan Fiyatları ,Şadırvan Taburesi ,Cami Şadırvan Taburesi Mescit oturağı , abdest alma oturağı 

Abdesthane oturağı

Abdesthane oturağı fiyatları

Abdesthanelerde kullanılan mermer oturakların yerini alan paslanmaz oturaklar; paslanmaz çelik (inox) ve yat verniği ile kaplanmış ahşap üst oturma bölümünden oluşan modern oturaklar olmaktadır. Paslanmaz oturakların mermer oturaklardan farkı sade ve modern görünümü, montaj kolaylığı ve kolay temizlenebilir olmasıdır.  Paslanmaz oturakların fark yaratan en önemli özelliği ise uygun fiyatıdır. Standart mermer oturaklara nazaran uygun fiyatları sayesinde oldukça rağbet görmektedir.

Cami Abdest Oturağı

Paslanmaz tabure ve paslanma oturak imalatı yapan firmamız bu tabure ve oturakları sizlere uygun fiyatlara sunuyor. Genellikle Cami şadırvanlarında kullanılan bu taburelerin metal kısımları paslanmaz çelikten yapıldığından suya karşı dayanıklıdır. Üzerinde bulunan ahşap kısım ise Kalın cilayla kaplanmıştır. Cami şadırvanları ve yağışa maruz kalan dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilen paslanmaz ayaklı oturak tabureler ilk günkü görünümünü kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilir.  Firmamız toplu siparişlerde indirim yapmaktadır. Sipariş vermek için bizi arayabilir, size özel tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Ahşap Özelliği

WerzalitOdun talaşının güçlü bir tutkal ve basınç kullanılarak birleştirilmesi ile elde edilen bir malzemedir. Yüzeyi kaygan ve pürüzsüz bir malzemeyle kaplıdır. Kolay temizlenir su geçirmez.

Ölçüler

Toplam YükseklikToplam Yükseklik standart olarak 45cm dir. Farklı boyutlarda da imal edebiliriz. 50cm yüksekliğe kadar fiyat farkı talep etmiyoruz. Ölçünüzü ister açıklama ekle kısmından siparişinize, isterseniz bize ulaşarak da bildirebilirsiniz.

Metal Özelliği

Paslanmaz Çelik 304 KalitePaslanmaya ve çürümeye dayanıklıdır. Birleşim noktaları kaynak ile sağlandığından son derece dayanıklıdır. Geri dönüşümlüdür. Yüzeyi pürüzsüz olduğundan çok kolay temizlenir. Tüm Flanş, Rozet ve Bağlantı elamanları Paslanmaz çeliktir, boyalı demir değildir. Birleşim noktaları Argon (tig) kaynağıyla pürüzsüz olarak yapılır.

 

Werzalit, yüksek basınç altında sıkıştırılmış ahşap lifleri ve termoplastik reçinelerin birleştirilmesiyle oluşturulan bir kompozit malzemedir. Bu malzeme, dayanıklılığı, çeşitli renk ve desen seçenekleri sunması, suya ve çevresel etkilere karşı dayanıklı olması nedeniyle genellikle dış mekan mobilyaları, masa tablaları, banklar, oturaklar, panolar ve dekoratif kaplamalar gibi farklı uygulamalarda kullanılır.

 

Werzalit, çeşitli avantajlara sahiptir:

 

Dayanıklılık: Werzalit, dış mekan koşullarına karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Çürüme, paslanma veya renk solması gibi sorunlarla karşılaşmaz.

 

Hafiflik: Werzalit, ağır ahşap malzemelere göre daha hafiftir, bu nedenle taşıması ve taşınması daha kolaydır.

 

Çeşitlilik: Werzalit, farklı renklerde ve desenlerde sunulabilir, bu da tasarım esnekliği sağlar ve dekoratif kullanımlar için tercih edilir.

 

Kolay Bakım: Yüzeyi pürüzsüz ve temizlenmesi kolaydır, sadece sıcak sabunlu su veya hafif bir temizleyici ile temizlenebilir.

 

Suya ve Neme Dayanıklılık: Werzalit, suya karşı dayanıklıdır ve neme maruz kaldığında şişme veya çürüme yapmaz.

 

Çevre Dostu: Werzalit, geri dönüştürülebilir ve üretimi sırasında atıkların azaltılmasına yardımcı olabilir.

 

Werzalit, dış mekan mobilyalarından ticari uygulamalara kadar geniş bir yelpazede kullanılır. Özellikle kafe, restoran, otel ve kamusal alanlarda dayanıklı ve estetik açıdan çekici mobilyaların yapımında sıkça tercih edilir. Werzalit aynı zamanda marina mobilyaları, açık hava yemek masaları ve sandalyeleri, plaj oturakları ve daha birçok açık hava kullanımı için ideal bir malzemedir.

Benzer Ürünler

Paslanmaz Kapı - 6
Paslanmaz Kapı - 6
Paslanmaz Cam Korkuluk - 22
Paslanmaz Cam Korkuluk - 22
bayrak direği 24
bayrak direği 24
Paslanmaz Saçak - 9
Paslanmaz Saçak - 9

Diğer Ürünler

bayrak direği 15
bayrak direği 15
Paslanmaz Korkuluk - 11
Paslanmaz Korkuluk - 11
Paslanmaz Kapı - 17
Paslanmaz Kapı - 17
Şadırvan Oturağı Fiyatı - 18
Şadırvan Oturağı Fiyatı - 18