trakyapaslanmaznet@gmail.com 05347994433
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

 • Paslanmaz Cam Korkuluk

Paslanmaz Cam Korkuluk

Cam korkuluk sitemleri, balkon, teras, merdiven gibi alanlarda kullanılır. Modern ve şık bir görünümün yanı sıra sağlamlığı ile de yıllarca bakım gerektirmeden özelliğini korumaktadır. Cam Korkuluk diğer korkuluk sistemlerine göre daha fazla tercih edilen bir modeldir.

Havuz Cam Korkuluk
Havuz kenarlarında güvenliği sağlamak için kullanılır.

Teras Cam Korkuluk
Özellikle deniz kenarı olan bölgelerde tercih edilen teras cam korkulukları, önündeki görüntünün kapanmaması adına gayet kullanışlı ve özgün bir korkuluk modelidir.

CAM KORKULUK ÖZELLİKLERİ :

Paslanmaz Cam Korkuluk en büyük özellikleri; dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, estetik görünümlü ve cam, ahşap gibi ürünlerle beraber kullanılabilmesidir. Lamine ve temperli olarak üretilen ve paslanmaz çelik ile birlikte uygulamada kullanılan camlar tamamen güvenlik için kullanılan cam çeşididir, kırıldığında dağılmayan özelliği sayesinde kesiklere yol açmaz. Sağlam bir cam olan lamine ve temperli camlar kolay kolay da kırılmazlar. Paslanmaz çelik ile de uygulandığında yapılar için görsel açıdan mükemmel bir uyum içerisindedirler.

CAM KORKULUK KULLANIM ALANLARI :
Balkon ve merdiven korkuluklarında, galeri boşluklarında, teras ve yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılması gerekmektedir. Görsellik bakımından ise bu tarz mekanlarda kullanılması manzara ve mekanın önünün kapanmaması açısından önemlidir. Bu tarz mekanlarda Cam Korkulukları önemle tavsiye ediyoruz.

Paslanmaz Cam Korkuluk sistemleri tamamen kendi işçiliğimiz ve CNC makinelerimizle kesim yapılarak üretilmektedir. Uzman personelimiz tarafından montajı yapılmaktadır. Montaj yapılmadan önce montaj yapılacak alan montaja hazır hale getirilmekte ve montaj bu işlemlerin sonunda yapılmaktadır.


CAM KORKULUK FİYATLARI:

Cam korkuluk fiyatlarında her zamanki gibi değişik durumlar fiyat belirlemede etken olmaktadır. Yani işin yapılacak konumu, zorluk derecesi, istenilen camın kalınlığı ve mukavemeti gibi etkenler fiyat belirlemede belirleyici olabilmektedir. Sizin için en uygun fiyat için bizi arayabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Cam Korkuluk ile ilgili en çok aranan kelimeler:

cam korkuluk
cam korkuluk fiyatları
cam korkuluk modelleri
camlı korkuluk
camlı korkuluk fiyatları
paslanmaz cam korkuluk
paslanmaz cam korkuluk fiyatları
spider cam korkuluk

Camlı Korkuluklar estetik görüntüsünün yanında sağlamlığı ile de tam not almaktadır.

Komple cam olarak 8+8 lamine temper camdan üretilen profilsiz Cam Korkuluk modellerin de camın kalın olmasının yanında çift cam olarak laminasyonla sağlamlaştırılması sayesinde güvenlik tam olarak sağlanmaktadır.

Ürün Özellikleri
 • 8+8 lamine temper cam
 • 12 mm Şeffaf Temperli Cam,
 • 4+4 lamine sabit bölmeler,
 • Özel Üretim Yükseklik,
 • İsteğe Bağlı Özel Ölçülerde Üretim Yapılabilir,
 • Profil Rengi: Parlak – Mat – Siyah – Beyaz – Özel renk(Ral kodu ile )
 • Cam Rengi: Desenli – Füme – Bronz – Yeşil – Mavi – Gümüş – Özel Reflekte,
 • Cam Korkuluk küpeşte olmadan camların yere dik bir şekilde tutturulup montajlanmasıdır. Cam korkuluk üzerinde kullanılan camlar temperli veya lamine camlardır  yani darbelere karşı dayanıklıdır ve kolay kolay kırılmaz. Lamine camların diğer camlardan farklı olan bir diğer özelliği ise kırıldığında etrafa dağılmamasıdır bu sebeple kırıldığında çevresindeki insanlara tehlike arz etmez.
 • Cam Korkuluk Nerelerde Kullanılır?

  Cam Korkuluk küpeşteler gibi çoğu yerde kullanılabilir bunlara örnek olarak merdivenler, balkonlar, teraslar vb. yerlerde kullanılmaktadır.

  Trakya paslanmaz olarak günümüz mimaride yapıların daha şık, daha zarif ve daha modern bir görünüme kavuşmasını sağladık.

  Camın şeffaf yapısı sizin doğayla iç içe olmasına da katkı sağlıyor. Ayrıca camın ısıyı içine çekmemesi küresel ısınmaya da engel oluyor.

  Cam korkuluk temperli camın aynı ebattaki iki cam arasına konularak gerekli bölgeye monte edilmesidir. İşlem sırasında alüminyum malzemeler kullanılır. Temperli camın bir diğer adı da güçlendirilmiş camdır.

  Güvenlik camı olarak da geçer. Kırılmaya daha fazla dayanıklıdır ve kırıldıklarında küçük ve keskin parçalara ayrılmazlar. Cam korkuluklar temperli camın bu özelliğinden dolayı güçlü, dayanıklı ve emniyetlidir. Cam korkuluklar ayrıca camın şeffaflığından dolayı çevreyle dosttur. Cam Korkuluk üreten firma olarak istediğiniz yere rahatça monte edilir. İster balkon, ister teras, ister merdiven korkuluğu veya havuz çevresi olsun bir çok alanda rahatça kullanılabilir.

  Cam korkuluğun görüldüğü gibi kullanım alanı çok geniştir. Cam korkuluklar standart boyutlarda değildir. O yüzden her yere özel üretilir. Renk seçeneği konusunda da zengin bir tasarımdır. O yüzden istediğiniz renk ve boyutta da üretilmesi sağlanabilir. Son derece dayanıklı ve güvenlidir.

  Cam korkuluğun sağladığı avantajları da gayet fazladır. Bakım masrafı istemez. Çeşit ve renk açısından gayet zengindir. Tasarlandığı yapılara; şık, estetik, zarif ve modern bir hava kazandırır. Kir ve pas tutmaz. Temizliği gayet kolaydır. Ekstra masraf çıkarmaz. Montajı çok kolaydır.Cam korkuluklar günümüz mimarisinde yapılara modernlik ve şıklık getiren bir tasarım olarak karşımızda. Ümraniye Küpeşte`ye gelin siz de bu keyfe adım atın. İstediğiniz renk ve boyutta cam korkuluğunuzu sizin için tasarlayalım.

  İşinde uzman kadromuz ve geçmişten gelen tecrübelerimiz ile Cam Korkuluk hizmetimizden faydalanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Paslanmaz Saçak - 6
Paslanmaz Saçak - 6
Paslanmaz Korkuluk-2
Paslanmaz Korkuluk-2
Şadırvan Oturakları - 16
Şadırvan Oturakları - 16
bayrak direği 9
bayrak direği 9

Diğer Ürünler

paslanmaz duba 14
paslanmaz duba 14
bayrak direği 27
bayrak direği 27
Paslanmaz Cam Korkuluk - 16
Paslanmaz Cam Korkuluk - 16
Paslanmaz Korkuluk - 22
Paslanmaz Korkuluk - 22